Wypożyczalnia strojów Poznań

Podobno to dzieci potrafią bawić się jak nikt inny. Rodzice starają się spełniać ich fantazje, próbując nadążyć za wyjątkową wyobraźnią maluchów. Niewątpliwie niczym nieograniczane pomysły i brak pewnych zahamowań, wynikających z konwenansów, są ogromną zaletą dzieci podczas ich szalonych zabaw. Warto czasem, zamiast stale samemu świecić przykładem, oderwać się od rzeczywistości i wziąć przykład z maluchów… 

Przebranie dla całej rodziny

W ciągu roku wiele jest okazji do szalonej zabawy. Nie tylko urodziny czy imieniny, ale choćby Halloween, Andrzejki, czy impreza karnawałowa. Jak sprawić, aby takie chwile były niezapomnianym przeżyciem? By uczestnicy imprezy, jak za czasów dzieciństwa, dali się ponieść wyobraźni i całkowicie oddali zabawie? Najlepszym rozwiązaniem są kostiumy, przebrania zgodne z tematem zabawy. Jeśli impreza tematyczna ma pochłonąć dorosłych, trzeba zadbać o szczegóły, które sprawią, że jej uczestnicy poczują się jakby zostali przeniesieni do zupełnie innego świata. Karnawał jest dobrym czasem na zorganizowanie pierwszej imprezy kostiumowej, a idealnym pomysłem na jej motyw przewodni może być bal maskowy. Jeśli zaproszeni do tej pory rzadko bywali na takich spotkaniach, doskonale wejdą w nowe role pod przykryciem maski, oprócz której w ramach przebrania w zupełności wystarczy garnitur czy wieczorowa sukienka. Pomysłów na najpiękniejsze maski jest wiele. Doskonałym sposobem na znalezienie tego idealnego jest wypożyczalnia kostiumów, która może sprawić, że nocny, maskowy bal będzie standardowym spotkaniem księżniczek i rycerzy, przyjęciem z nutką pikanterii (tylko dla dorosłych), albo tajemnym zebraniem przerażających potworów.
Nabierając doświadczenia w organizowaniu i zabawie przyjęć, na których wymagane są stroje nawiązujące do tematu imprezy, większość osób pragnie bardziej nietuzinkowych i szalonych przeżyć. Pamiętać należy, że to zabawa i nie warto ograniczać swojej wyobraźni. Wypożyczalnia strojów dla dorosłych może dostarczyć nowych pomysłów nie tylko na sam strój, ale i motyw przewodni spotkania. W ostatnich latach najczęściej organizowane są przyjęcia w kilku grupach tematycznych:

 1. Oparte o minione czasy.
  Ciekawym, powtarzającym się przykładem są imprezy z okresu średniowiecza. Przebranie się za księżniczkę, króla czy pazia to prawdziwy powrót do dziecinnych zabaw. Domówki rodem z PRL (Ratunku! PRL powraca), czy wenecka maskarada to doskonała zabawa, wymagająca nietuzinkowej garderoby. Rzadko w szafie znaleźć dziś można strój przodownika pracy, czy koronę godną króla, można więc postawić na gotowe kostiumy z wypożyczalni.
 2. Egzotyczne miejsca.
  Hawajski strój karnawałowy? Aloha Hawaje, albo Niech żyje RIO, to imprezy, które rozgrzeją każdego! Stroje karnawałowe nie nosiłyby takiej nazwy bez tradycyjnego kostiumu do samby! Z kolei na Hawajach wszędzie potknąć się można o tak modne w tym sezonie ananasy! Nie tylko wzór ananasów, ale i owocowe przebranie bez wątpienia zapewnią smakowitą zabawę.
 3. Hollywood wiecznie żywy.
  To temat rzeka! Za kogo przebrać się tym razem? Może klan Kardashianów? Edward Nożycoręki? Pan i Pani Smith? A może eleganckie i stylowe aktorki złotej ery Hollywood? Wybór jest szeroki, a niektóre kostiumy można nawet skomponować spośród własnej garderoby. Jednak osobom, które chcą wyglądać jak milion dolarów i osiągnąć ten efekt szybko, wszystko co niezbędne zapewni wypożyczalnia strojów.
 4. Imprezy z dreszczykiem, czyli tylko dla odważnych…
  Nie tylko Halloween, ale i każda impreza karnawałowa, czy nawet (o zgrozo!) okrągłe urodziny żony, są doskonałym powodem dla zorganizowania spotkania z dreszczykiem. Impreza tematyczna – godzina duchów nie musi opierać się na wywoływaniu demonów. Do świetnej zabawy wystarczą kostiumy duchów, wampirów, wilkołaków czy Frankensteina… o atmosferę grozy w takim towarzystwie będzie wyjątkowo łatwo.

Kiedy dorośli dają się porwać szaleństwom, warto jest wykorzystać Andrzejki, Halloween, czy Karnawał i zapewnić równie niezwykłe przeżycia dzieciom. I w tym przypadku istnieją trendy związane z motywem przewodnim zabawy i najpopularniejsze imprezy tematyczne.

 1. In the jungle, czyli dzika impreza.
  Dzieci kochają zwierzęta, zapewne dlatego z taką ochotą wybierają przebrania tygrysa, motylka czy żyrafy. Również zwierzęta domowe, jak pies, kot czy królik cieszą się dużą popularnością wśród maluchów. Wypożyczalnia strojów dla dzieci zapewnia nie tylko kostium, najczęściej w postaci futrzanego kombinezonu z ogonem, czy pazurami na rękawach, ale też maski, opaski z uszami czy nakładane na nos królicze wąsy.
 2. Rycerz i księżniczka, a na horyzoncie piraci!
  Każda dziewczynka pragnie zostać księżniczką, a mali chłopcy uwielbiają bawić się zarówno w rycerzy, jak i piratów. Wszystkie postaci można łatwo połączyć i zapewnić maluchom niezapomnianą imprezę z pirackim skarbem do odnalezienia.
 3. Tajne zebranie superbohaterów.
  Tak dzieci, jak i dorośli chcieliby czasem mieć supermoce i zostać superbohaterem. Każda wypożyczalnia strojów dla dzieci przewiduje takie marzenia i w swej ofercie posiada stroje Supermenów, Batmanów, Spidermanów… to właśnie super-zabawa dla superbohatera!

 

Raz na jakiś czas dobrze jest zapomnieć o rzeczywistości, choćby była najlepszą z możliwych. Wyrwanie się do innego świata i sprawdzenie, jakby to było być księżniczką, rycerzem, wampirem czy gwiazdą Hollywood to marzenie bardziej realne, niż mogłoby się wydawać. Na jedną noc można stać się właściwie każdą postacią, jaka przychodzi do głowy. Zadbanie o odpowiednią oprawę, stroje i atmosferę zapewni wyśmienitą zabawę i niezapomniane, wspominane po latach przeżycia.