Przejdź do treści

Wypożyczalnia strojów Kraków

Karnawał to taki fragment roku, który daje zapomnieć o każdym aspekcie życia i wprowadza w naszą przestrzeń mnóstwo zabawy i radości. Dlaczego więc nie pójść o krok dalej, dodając nieco szaleństwa do zwykłych imprez, przywdziewając stroje karnawałowe?

karnawał - wypożyczalnia strojów

Kostiumy i przebrania mogą sprawić, że z pozoru zwykła impreza karnawałowa zamieni się w festiwal niecodziennej mody, przy którym można się jeszcze lepiej bawić, jak i również zostać prawdziwą gwiazdą, której strój karnawałowy przyćmi wszystkie inne kreacje. Prosty zabieg jakim są kostiumy wprowadzają luźną atmosferę, a niektórym dają możliwość wszechstronnego kreowania i puszczenia wodzy fantazji.

Jednorazowe szaleństwo czy już pasja?

Wszelkiego rodzaju przebranie to dziś nie tylko skromny element upiększający spotkania spotykany na domowych imprezach, ale także pełnoprawne hobby bardzo dużej liczby ludzi, znane bardziej pod nazwą cosplay, czyli zabawy polegającej na przebieranie się w postaci z gier, filmów czy mangi lub anime.

To wszystko sprawia, że impreza tematyczna, którą może być np. Halloween, Andrzejki czy konkretne eventy dają ludziom szansę na utożsamianie się ze swoim ulubionym bohaterem z gry, bajki czy filmu. Sama pasja nie ogranicza się tylko do plakatów na ścianach i odtwarzania w kółko tego samego filmu z naszym ukochanym protagonistą.

Skąd zdobyć kostium mojego bohatera?

Wreszcie, dzięki znacznemu postępowi tej dziedziny, to my możemy być bohaterem filmu!

I nie jest to wcale rzecz trudna, ponieważ strój karnawałowy lub każdy inny zapewni nam wypożyczalnia strojów.

Wypożyczalnia kostiumów to miejsce, w którym znajdziemy dziś niemalże każdą postać, w którą chcemy się wcielić, od prostego teletubisia po naszpikowanego super mocami Iron Mana.

Wypożyczalnia strojów to doskonałe miejsce na zdobycie „ciała” wymarzonego bohatera. Największym plusem takiego rozwiązania jest to, że nie musimy kupować każdego stroju, tylko po to by wystąpić w nim raz. Jeśli chodzimy na takie imprezy sporadycznie, a stroje nie stanowią naszego hobby, wystarczy wypożyczyć kostium np. na jedną lub dwie doby.

Być supermenem- ile to dziś kosztuje?

Wydawać by się mogło, że za wierne odwzorowanie dowolnego bohatera, wypożyczalnie będą chciały od nas góry monet. Nic bardziej mylnego, stroje oferują naprawdę dobrą jakość, a dodatkowo każdy element stroju pokrywa się z tym widzianym w filmie. Ceny oczywiście zależą od konkretnej wypożyczalni, jednak zostać dzisiaj Supermanem można już za 70 zł.

Cena dotyczy 3 dni, więc możemy zwalczyć naprawdę sporo zła, mając do dyspozycji 72 godziny!

Różnice cenowe mogą również zależeć np. od rodzaju materiału, ilości detali oraz tego jak bardzo sławny jest bohater. Najdroższy, spotkany w sieci kostium kosztował 150 zł za 3 doby.

Wypożyczalnia strojów dla dzieci

Oczywiście stroje dla najmłodszych powinny być przede wszystkim wolne od kontrowersji czy zbytniego odkrywania ciała. Dla maluchów i nieco większych dzieci często spotykanymi są zombie, mumie lub śmierć. Dziewczynki będą miały okazję zostać księżniczką Roszpunką, syrenką Arielką lub Królewną Śnieżką.

Chłopcy natomiast mogą przybrać postać monstrualnego Hulka, Spider Mana lub innego Superbohatera Marvela.

Warto też wspomnieć, że mniejsi płacą mniej, i tak dla przykładu, za wypożyczenie Supermana w wersji mini zapłacimy około 40 zł.

Wypożyczalnia strojów dla dorosłych

Tutaj można rzec, iż nie ma barier i zahamowań. Strój księdza, mnicha czy papieża to chętnie wybierane wdzianka oczywiście przez mężczyzn. Panie natomiast mają szansę zostać piratkami czy groźnymi kowbojkami z dzikiego zachodu. W odróżnieniu od dziecięcej wersji, te piratki z pewnością nie należą do najgrzeczniejszych.

Ceny strojów dla dorosłych wahają się od 70 do 120 zł.

Bal przebierańców

Oprócz  kostiumów, często spotykane są ozdoby na twarz, mające przestraszyć, utożsamić się z jakąś postacią lub nadać kobiecie zmysłowości koronkową maską na oczy. Maskowy bal to kolejny aspekt, który sprawia, że impreza nosi miano wyjątkowej, a oprócz tego jeśli chcemy- możemy pozostać anonimowi 🙂

Ta część naszej dekoracji może, choć nie musi- być znacznie tańsza niż sam strój karnawałowy. Maski kompletne, czyli takie, które zakrywają całą twarz i dopasowują się do niej mogą kosztować tyle co wypożyczenie stroju. Jednak efekt dobrej maski jest niezapomniany dla widzów.

Oprócz świetnie dopasowanych masek, oczywiście znajdziemy również budżetowe wersje takie jak koronkowe, błyszczące z kwiatami czy kocie oczy.

Impreza tematyczna to przede wszystkim wspaniała zabawa. Jednak z racji coraz to większych możliwości, nasz strój na karnawał może nie tylko być widocznym ale też docenionym, a dzięki temu możemy zostać prawdziwą gwiazdą karnawału! Możliwości są tysiące, a w połączeniu z naszą kreatywnością możemy stworzyć istne dzieło sztuki!

Stroje karnawałowe to konieczność na najbliższy karnawał, a zacząć możemy już niedługo bowiem zbliża się sylwester. Urządźmy swoje własne Rio de Janeiro, pełne radości, zabawy i szyku!