Przejdź do treści

Wypożyczalnia strojów Katowice

Zabawy tematyczne to bardzo dobry pomysł na zorganizowanie niezapomnianych urodzin, spotkania ze znajomymi, czy rocznicy ślubu. Ten rodzaj imprez dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku dzieci jak i dorosłych. Odrobina zaangażowania ze strony uczestników pozwoli na świetną zabawę i niezapomniane chwile.

przebranie na halloween

Kiedy zorganizować zabawy tematyczne?

Impreza tematyczna najlepiej sprawdzi się w okresie karnawału. Jest to czas radości i świętowania, a także lekkiej wariacji, co pozwala na odrobinę szaleństwa. Impreza karnawałowa dla dorosłych to zazwyczaj niezobowiązujące spotkanie na którym goście tańczą, jedzą i piją nieco mocniejsze drinki do samego rana. Jest to forma odskoczni od dnia codziennego i przyda się każdym rodzicom, czy osobom pracującym.

Dobrym momentem na zorganizowanie imprez tematycznych są urodziny, kiedy to od jubilata zależy charakter spotkania i może on spełnić swoje marzenia wracając strojami i wystrojem domu np. do średniowiecza. Jest to doskonała zabawa dla dorosłych, którzy nieco chcą na nowo poczuć się dziećmi wewnętrznie. Zabawy tematyczne w ostatnim okresie czasu zawładnęły także dziećmi. Aktualnie niemal każdy urwis marzy o zorganizowaniu wyjątkowych urodzin dla znajomych w przebraniach zwierząt, pilotów lub rycerzy. Bardzo popularne w Polsce stało się organizowanie Halloween, dzieciaki uwielbiają tę zabawę połączoną z słodką korzyścią. Na ulicach tego dnia coraz częściej można spotkać grupy starszych i młodszych dzieci, które podbijają osiedla swoją pomysłowością na temat strojów. Dobrą okazją do wykorzystania przebrań są także Andrzejki. Dzieci w szkole każdego roku obchodzą bal andrzejkowy, więc rodzice również mogą sobie pozwolić na niego zabawy!

Jakie stroje wybrać?

Stroje powinny być dopasowane do wieku, preferencji oraz rodzaju zabawy. Osoby dorosłe mają znacznie większy problem z wyborem odpowiedniego stroju od dzieci. Dobry rozwiązaniem w tej sytuacji jest bal maskowy, który pozwala na założenie klasycznego stroju, którym najczęściej jest elegancka sukienka czy garnitur oraz dodania do niego intrygującej maski. Wypożyczalnia strojów w każdym mieście posiada szeroki wybór masek. Maskowy bal jednak jest nieco zarezerwowany na Karnawał, dlatego w innym okresie ciężko znaleźć taką imprezę. Impreza karnawałowa to jeden z dni w roku, kiedy wszyscy pozwalają sobie na duże szaleństwo. Stroje karnawałowe to nie tylko maski, ale różne przebrania związane z tematem. Czasami można również zaskoczyć kompanów imprezy i samotnie zdecydować się na przebranie, zabieg ten zdecydowanie urozmaici wieczór.

W przypadku klasycznych imprez tematycznych należy wpisać się w schemat opracowany przez organizatorów. W przypadku dowolności przebrania, kostium może stać się prawdziwym wyzwaniem. Dzięki temu dorośli mogą się wcielić w ulubione postaci z filmów, seriali, czy książek. Dobrze wyposażona wypożyczalnia strojów pozwoli na znalezienie idealnego przebrania. Wypożyczalnia strojów dla dorosłych w swoich zasobach posiada także stroje z pazurem – kobieta kot lub Lara Croft.

Stroje dla najmłodszych

Dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy rzadko zgadzają się na kompromisy. Wypożyczalnia strojów dla dzieci oferuje wiele kostiumów przeznaczonych specjalnie dla różnych grup wiekowych. Kostiumy te to stroje barbie, Jackie Chan’a, małej syrenki, lwa, kota, spider man’a, królewny śnieżki i wielu wielu innych. Postaci z bajek to najczęściej wybierane kostiumy przez dzieci, to one są najbardziej wrośnięte w wyobraźnię najmłodszych. Strój karnawałowy dla dzieci powinien być idealny w oczach urwisa, w ten sposób rodzice pozwolą dziecku na poczucie pewności siebie i szczęścia podczas spotkania z rówieśnikami. Wypożyczalnia kostiumów pozwala na znalezienie stroju dla dziecka nie tylko w krótkim czasie, ale również w przystępnej cenie. Warto jednak pamiętać, że najpiękniejszy strój syrenki dla jednej pociechy będzie spełnieniem marzeń, a dla drugiej największym koszmarem. Zdanie i upodobania dzieci są najważniejsze podczas wybierania przebrań.

Zamówiony kostium karnawałowy odbierzesz w Katowicach w paczkomacie blisko Twojego domu lub pracy. Przykładowe lokalizacje w Katowicach:

Paczkomat KAT21A
ul. al. Roździeńskiego 191
40-310 Katowice
(na parkingu salonu Home Concept)

Paczkomat KAT04B
ul. Wrocławska 11
40-216 Katowice
(przy sklepie spożywczym EKO)