Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Nazwa wytwórni:
Stokado Sp. z o.o.
Kategoria wytwórni:
Opis wytwórni:

Prowadząc małą firmę z pewnością zetknąłeś się z problemem braku miejsca magazynowego do przechowywania materiałów sezonowych lub ważnych dokumentów przedsiębiorstwa. Kiedy natomiast planowałeś przeprowadzkę, okazało się, że nagromadziło się wiele niepotrzebnych przedmiotów i mebli, a nowe lokum nie oferuje wolnej powierzchni garażowej, w której mógłbyś je przechować. Aby takie sytuacje nie spędzały snu z powiek, kierując się ideą self storage, stworzyliśmy miejsce w pełni bezpieczne, unikatowe i praktyczne zarazem – magazyny do wynajęcia. Pod tym hasłem kryją się małe skrytki, jak i większe boksy monitorowane całą dobę przez pracowników naszej firmy Stokado.

Self storage to koncepcja, na którą składa się dbanie o interes Klientów, jak również pomoc w organizacji ich przestrzeni. Magazyny samoobsługowe dostępne są do użytku od poniedziałku, do niedzieli, 24 godziny na dobę. Oferta jest bardzo elastyczna, co pozwoli dopasować jej warunki do oczekiwań każdego klienta prywatnego, bądź biznesowego. Przeprowadzasz się i na ten czas potrzebujesz miejsca na przechowanie mebli? To nie problem! Nie tylko zaopiekujemy się powierzonymi nam przedmiotami, ale również zorganizujemy potrzebny transport i ich wyładunek. Self storage to idea łącząca ludzi doświadczonych, pomocnych i zaangażowanych w swoją pracę. Magazyny Stokado ulokowaliśmy w strategicznych miejscach Polski Zachodniej: w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz Legnicy.

Pomoc w przeprowadzkach, czy samoobsługowe magazyny do wynajęcia to nie wszystko, co możemy zaoferować. Nasi pracownicy zaopatrzeni są w potrzebne do ładunku materiały ułatwiające pakowanie, zarówno przedmiotów mało, jak i wielkogabarytowych. Jesteśmy pomocni również wtedy, kiedy trzeba odebrać przesyłkę i odpowiednio ją przechować. Magazynowanie rzeczy nigdy nie było takie proste! Self storage to odpowiedź na problemy z brakiem miejsca w biurach i domach, bez względu na charakter przedmiotów, które będą przechowywane w czystości i miejscu o stałej temperaturze. Postaw na nowoczesną firmę z perspektywami na przyszłość.

Strona wytwórni:
Telefon wytwórni:
666030777
Siedziba wytwórni:
ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
Regon wytwórni :
022172988
NIP wytwórni:
8992745172