Contour Studio – Depilacja laserowa

Contour Studio – Depilacja laserowa
Kategoria wytwórni
Opis wytwórni

Gdy tylko zaczynamy myśleć o skutecznej depilacji, praktycznie od razu pojawiają się dwa słowa: "będzie bolało". I zanim zaczniemy się na to godzić rozważmy inne opcje. Do najbardziej znanych i popularnych zdecydowanie należy depilacja laserowa. W tej konkretnie dziedzinie medycyny estetycznej technologia pędzi cały czas do przodu.

Nowoczesne urządzenia, takie jak laser diodowy Epildream One charakteryzują się nie tylko wyjątkowo efektywnym działaniem, ale również wyjątkowym komfortem samego zabiegu, który jest praktycznie niewyczuwalny. Pacjent na skórze odczuwa jedynie lekkie ciepło. Promienie działają szybko, co zapobiega głębszej ingerencji w naskórek. Dzięki temu epilacja może być stosowana przy usuwaniu owłosienia z miejsc delikatnych, takich jak okolice bikini czy twarz.

Ta innowacyjna technologia rodem z Włoch dostępna jest w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Contour Studio we Wrocławiu. Oprócz tego gabinet oferuje wiele innych zabiegów z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Studio łączy najnowsze technologie z wyjątkowym zespołem pracowników, którzy potrafią się nimi posługiwać z pasją i profesjonalizmem.

Telefon wytwórni
713072080
Siedziba wytwórni
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Regon wytwórni
020606738
NIP wytwórni
8971634131