Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.

Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.
Nazwa wytwórni:
Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.
Kategoria wytwórni:
Opis wytwórni:

Ronomed jest firmą dostarczającą sprzęt medyczny i rehabilitacyjny do wielu szpitali i placówek związanych ze służbą zdrowia. Jest to ponadto wyłączny importer i dystrybutor sprzętu tej marki w naszym kraju. Oprócz stale powiększającej się oferty produktów przeznaczonych do leczenia i rehabilitacji, z Ronomed można współpracować w zakresie pozyskiwania dotacji na zakup produktów. Każdy zakupiony artykuł objęty jest pełną gwarancją producenta.

Ponadto również po okresie jej trwania liczyć można na profesjonalny serwis i dostarczanie części zamiennych podlegających zużyciu lub uszkodzeniu mechanicznemu.

Placówki współpracujące z NFZ mogą ponadto liczyć na przygotowanie kompleksowego planu modernizacji oddziału lub sali funkcyjnej, które to ułatwi podpisanie kontraktu na daną usługę medyczną. Dodatkowo doświadczeni w zarządzaniu takimi miejscami managerowie opracują plan minimalizacji kosztów przy jednoczesnym wywiązywaniu się z obowiązków wobec NFZ i pacjentów szpitala zawsze w sposób wzorowy.

Telefon wytwórni:
71 346 18 84