Kancelaria Stangenberg – prawo niemieckie Wrocław

Kancelaria Stangenberg – prawo niemieckie Wrocław
Kategoria wytwórni
Opis wytwórni

prawo niemieckie

Kancelaria Stangenberg powstała z myślą o wykorzystaniu wiedzy i umiejętności adwokatów z Niemiec i Austrii. Działając zgodnie z zasadą german desk prowadzimy współpracę z kancelariami z wymienionych krajów. Zatrudnieni przez nas specjaliści cechują się doskonałym wykształceniem, doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Oferujemy doradztwo w takich dziedzinach jak: prawo pracy, cywilne, gospodarcze, rodzinne oraz spadkowe.

Pomagamy w przygotowywaniu ważnych dokumentów, takich jak: pozwy, odwołania lub umowy cywilnoprawne. Ponadto w razie konieczności oferujemy reprezentowanie klientów w postępowaniu polubownych lub przed sądami i instytucjami państwowymi. W ramach usług z zakresu prawa gospodarczego możemy brać udział w negocjacjach handlowych.

Oferujemy pomoc prawną dla wszystkich frankowiczów i innych kredytobiorców. Ponadto umożliwiamy wdrażanie procesu RODO. W ramach tej usługi zapewniamy: przeszkolenie pracowników i kierownictwa, przeprowadzenie audytu oraz sporządzenie umów powierzania danych.

Telefon wytwórni
519419646
Siedziba wytwórni
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
Regon wytwórni
367772089
NIP wytwórni
8522531717
  • Kancelaria Stangenberg – prawo niemieckie Wrocław