Dobry ginekolog w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław

Dobry ginekolog w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław
Kategoria wytwórni
Opis wytwórni

Centrum Medyczne Ginemedica z siedzibą we Wrocławiu to innowacyjna placówka oferująca kompleksową opiekę zdrowotną. Fachowcy z różnych dziedzin medycyny świadczą najlepszą pomoc lekarską dla każdego pacjenta. Świadczenie rzetelnych usług medycznych to priorytet dla Ginemedica.

Gabinet ginekologa w Ginemedica Wrocław fot.1

Zespół specjalistów pracujących dla Centrum Medycznego Ginemedica to między innymi: kardiolodzy, ginekolodzy, położnicy, radiolodzy, onkolodzy, czy też endokrynolodzy. Centrum zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Ginekolodzy otaczają szczególną opieką kobiety, które postanowiły zatroszczyć się o swoje zdrowie. Specjaliści prowadzą wizyty profilaktyczne, czy też prowadzą ciążę swoich pacjentek.

 

Gabinet ginekologa w Ginemedica Wrocław fot.2

Kobiety mają dostęp do wszystkich badań - USG, badań prenatalnych. Ginekolodzy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu, który jest niezbędny przy wszelkich badaniach ginekologicznych. Wieloletnie doświadczenie specjalistów z Ginemedica sprawia, że pacjentki mogą czuć się bezpiecznie.

Centrum Medyczne Ginemedica

Strona wytwórni
Telefon wytwórni
530929758
Siedziba wytwórni
ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
Regon wytwórni
021960554
NIP wytwórni
9251906613
  • Dobry ginekolog w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław
  • Dobry ginekolog w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław