Przejdź do treści

Parasole dla dzieci – oferta sklepu ParasoleDlaCiebie.pl

Parasole dla dzieci – oferta sklepu ParasoleDlaCiebie.pl
Kategoria wytwórni
Opis wytwórni

ParasoleDlaCiebie.pl - to sklep internetowy z parasolami, które łączą w sobie solidne wykonanie z najnowszymi trendami. W ofercie znajdują się parasole damskie, męskie, a także specjalnie zaprojektowane parasole dla dzieci. Do wyboru są takie modele jak automatyczne, składane, albo długie. Wystylizowane w sposób elegancki, klasyczny, zwariowany albo ekstrawagancki.

Parasole dla dzieci z oferty sklepu ParasoleDlaCiebie.pl fot.1

Dużą popularnością cieszą się parasole klasyczne, a także przezroczyste, wiatroodporne, ekologiczne, prezentowe, dwuosobowe, a nawet odblaskowe. Dodatkowo w ofercie znajdują się parasole ślubne, ogrodowe, plażowe, przeciwsłoneczne i turystyczne, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Piękny parasol sprawi, że każda chwila w deszczu będzie przyjemniejsza.

Parasole dla dzieci z oferty sklepu ParasoleDlaCiebie.pl fot.2

Wśród producentów oferowanych parasoli znajdują się marki światowej sławy, takie jak: Rusque, Doppler, Perletti, Blue Drop, S.Oliver, Kulik, Knirps, Bugatti oraz Impliva. Wykwalifikowany personel wspiera klientów radą w zakresie doboru najlepszego modelu, a także jego konserwacji, aby służył długie lata.

Sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl

Strona wytwórni
Telefon wytwórni
717334511
Siedziba wytwórni
ul. B. Chrobrego 7 55-100 Trzebnica
Regon wytwórni
008479373
NIP wytwórni
9150000963
  • Parasole dla dzieci – oferta sklepu ParasoleDlaCiebie.pl
  • Parasole dla dzieci – oferta sklepu ParasoleDlaCiebie.pl