Przejdź do treści

Klinika Zdrowego Umysłu – psycholog dziecięcy Wrocław

Klinika Zdrowego Umysłu – psycholog dziecięcy Wrocław
Kategoria wytwórni
Opis wytwórni

Klinika Zdrowego Umysłu jest profesjonalnym gabinetem psychologicznym oferującym wsparcie, diagnozę i leczenie wszystkim tym, którzy z różnych powodów potrzebują pomocy psychologa czy psychiatry. Gabinet stawia na elastyczność działania i umożliwia zarówno konsultacje stacjonarne, odbywające się bezpośrednio w siedzibie firmy, jak i konsultacje zdalne, prowadzone przez internet, z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Oferta Kliniki Zdrowego Umysłu obejmuje konsultacje psychologiczne, terapie indywidualne dla dorosłych, terapie dla par borykających się z różnymi problemami oraz konsultacje z psychologiem dziecięcym, który potrafi dotrzeć do dziecka z największa empatią, czujnością i uwagą.

Gabinet specjalizuje się w rozwiązywaniu szeregu różnych problemów: od pomocy w stanach skrajnej depresji, smutku, nasilenia się lęków, niepokoju, czy zachowań destrukcyjnych (szczególnie w trudnym wieku nastoletnim) po problemy typu anoreksja, bulimia, szok poporodowy czy wymagające leków problemy psychiatryczne.

Klinika Zdrowego Umysłu

Telefon wytwórni
530545002
Siedziba wytwórni
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
Regon wytwórni
021409951
NIP wytwórni
8971708697