Przejdź do treści

Lekarz okulista Wrocław – Helemejko Centrum Medyczne

Lekarz okulista Wrocław – Helemejko Centrum Medyczne
Kategoria wytwórni
Opis wytwórni

Helemejko Centrum Medyczne istnieje od 2016 roku. Założyła je ordynator Oddziału Okulistycznego w Wojewódzkim Szpitalu we Wrocławiu – Lek. med. okulista Iwona Helemejko. Centrum znane jest z indywidualnego podejścia do każdego pacjenta z problemem wzroku. Pacjenci bardzo sobie chwalą opiekę, jaką otaczają ich lekarze. To specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale wiedzą, że poza leczeniem ważne są również inne czynniki, mające istotny wpływ na jakość zdrowia pacjenta.

Lekarz okulista Wrocław - gabinet w Centrum Medycznym Helemejko

Komfort, zadowolenie pacjenta, miła i przyjazna atmosfera są nie bez znaczenia dla postępów w leczeniu. Personel medyczny stale poszerza swoją wiedzę na temat schorzeń wzroku na polskich i międzynarodowych konferencjach. Centrum Medyczne doskonale przystosowane jest do przyjęcia osób z niepełnosprawnością, seniorów i innych kategorii pacjentów.

Gabinety lekarskie znajdują się na parterze, by ułatwić pacjentom mającym problemy z poruszaniem, szybkie i bezproblemowe dostanie się do Centrum. W pobliżu znajduje się bezpieczny parking, na którym można zostawić samochód. Do Centrum bardzo łatwo dojechać środkami transportu zbiorowego – linia tramwajowa 17 i autobusowa 107 i 133.

Helemejko Centrum Medyczne

Telefon wytwórni
660206896
Siedziba wytwórni
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Regon wytwórni
930332280
NIP wytwórni
8981029578
  • Lekarz okulista Wrocław – Helemejko Centrum Medyczne