Estilo – Szkoła Tańca Wrocław

Estilo – Szkoła Tańca Wrocław
Kategoria wytwórni
Opis wytwórni

Taniec towarzyszy ludziom praktycznie od zawsze. Początkowo jako element szamańskich obrzędów, a z czasem stając się rozrywką, wyrazem radości i dobrej zabawy. Przez wieki powstało wiele stylów, tańczonych do odpowiedniej muzyki, ze ściśle określonym układem kroków.

Tańczymy w różnych sytuacjach. Na balach sylwestrowych, w dyskotekach, na studniówkach, w klubach i restauracjach. Na wielkich imprezach plenerowych i kameralnych, prywatnych przyjęciach w domach. Solo i w parach. I co najważniejsze, tańczyć może praktycznie każdy. Wystarczy tylko odrobina fantazji, by poszaleć na parkiecie.

Części z nas, czy to ze względu na towarzyskie obowiązki, czy też z chęci doskonalenia się, nie wystarcza taniec wykonywany w sposób spontaniczny i chce doskonalić swe umiejętności pod okiem fachowców. Właśnie do takich osób kierowana jest oferta szkół tańca, w tym wrocławskiej Szkoły Tańca Estilo.

Oferta Szkoły Tańca Estilo jest niezwykle bogata i praktycznie każdy chcący się nauczyć tańczyć, czy też doskonalić umiejętności, znajdzie tu coś dla siebie odpowiedniego. Można tu zapisać się na kursy i klasycznych tańców towarzyskich, i na coraz popularniejszych tańców latynoamerykańskich.

Są kursy tańca użytkowego, uczące jak poradzić sobie na parkiecie przy dowolnej muzyce, i kursy konkretnych tańców jak tango czy walc. Można tu szkolić swe umiejętności w tańcu nowoczesnym i hip-hopie. Zajęcia organizowane są i dla dorosłych, i dla dzieci. W grupach o różnym stopniu zaawansowania. W Szkole Tańca Estilo przyszli nowożeńcy mogą wraz z profesjonalnym choreografem przygotować swój pierwszy weselny taniec.

Telefon wytwórni
531944948
Siedziba wytwórni
ul. Armii Krajowej 10A/3 50-541 Wrocław
Regon wytwórni
932797592
NIP wytwórni
9111809086